chaffing اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج

chaffing: اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج سپاه پاسداران اقتصاد مقاومتی اصفهان سپاه پاسداران

گت بلاگز آذربایجان غربی راه اندازی ۲۶ مرکز خرید گندم در آذربایجان غربی

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: این شرکت جهت سهولت در خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان، ۲۶ مرکز خرید در شهرستان‌های متفاوت راه ان

راه اندازی ۲۶ مرکز خرید گندم در آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛زین العابدین طایفه آقایاری عصر پنج شنبه در دومین کمیته خرید گندم آذربایجان غربی افزود: بر اساس آینده نگری ها 527 هزار تن گندم تولیدی کشاورزان در امسال با همکاری شرکت جهاد کشاورزی و شرکت غله و خدمات بازرگانی استان خریداری می شود.
وی اضافه کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی جهت خرید گندم در امسال آمادگی کامل دارد و در این خصوص از همه ظرفیت خود استفاده می کند.

عبارات مهم : بازرگانی
وی اظهار کرد: علاوه بر خرید گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان، برنامه ریزی مناسب جهت حمل و نگهداری این محصولات تولیدی در استان بسیار مهم بوده و در این خصوص نیز تمهیدات خاص ای جهت جلوگیری از هدر رفت گندم تولیدی استان اندیشیده شده است است.
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این استان یکی از استان های فعال کشور در ذخیره سازی استاندارد گندم به شمار می رود، گفت: ظرفیت ذخیره گندم در سیلوهای استان بیش از 850 هزار تن است که رقم قابل توجهی محسوب می شود.
آقایاری از ادامه روند احداث سیلوی 70 هزار تنی بوکان خبر داد و افزود: عملیات احداث این سیلوی مکانیزه در سال 83 شمسی شروع و افزون بر 120 میلیارد ریال جهت احداث آن تاکنون هزینه شده است است.

وی اضافه کرد: امیدواریم تا با بهره برداری از آن، مسئله ذخیره سازی گندم در بوکان که قطب تولید غله استان به شمار می رود به طور کامل حل شود.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: بازرگانی | استاندارد | آذربایجان | آذربایجان غربی | ارومیه | مرکز خرید گندم | شرکت غله | جهاد کشاورزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog