chaffing اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج

chaffing: اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج سپاه پاسداران اقتصاد مقاومتی اصفهان سپاه پاسداران

گت بلاگز اصفهان سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی، فنی و سازندگی است که در اقصی نقاط کشور و دنیا با تمام توان و قدرت ورود پید

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: پیروزی انقلاب معجزه قرن بود، و به علت اسلامی بودن با سایر انقلاب ها که در بعضی کشورها اتفاق افتاده قابل قیاس نیست.

محمود فروزاد با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی و به فرموده امام خمینی(ره) توانایی صدور به دنیا را داشت، افزود: سپاه پاسداران و بسیج مولود انقلاب هستند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مختص همه دنیا و در اقصی نقاط دنیا که نیاز به حضور سپاه باشد ورود پیدا خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی در اردیبهشت ماه سال 58 تأسیس شد، گفت: قبل از آن که سپاه به صورت رسمی تأسیس شود در قالب تشکل های شرکت یافته در مبارزه با گروهک های ضد انقلاب و جریان هایی که با توسل به قانون قهریه به فکر براندازی نظام بودند مبارزه قاطع داشتند.

وی، همکاری با نیروهای نظامی در حفظ و امنیت کشور، خلع سلاح افراد غیر مسلح در کشور، حفاظت از انقلاب و دستاورهای نظام را از دیگر فعالیت سپاه در اوایل انقلاب عنوان کرد.

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست

فروزاد اذعان داشت: سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی، فنی و سازندگی است که در اقصی نقاط کشور و دنیا با تمام توان و قدرت ورود پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه استکبارستیزی در رأس مأموریت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هست، خاطرنشان کرد: تصور بعضی بدخواهان به عدم حضورسپاه پاسداران در عرصه علمی، سیاسی و سازندگی هست، ولی سپاه دارای توان و قدرت و داشتن شاخصه های تخصصی، و ولایت پذیری، انقلابی بودن و با معنویت و مدیریت جهادی در سطح دنیا به وظایف خود عمل می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان با بیان اینکه سپاه پاسداران در 8 سال دفاع مقدس توانست دشمن تا به دندان مسلح را تا فرسخ ها از مرز کشور بیرون براند، عنوان داشت: سپاه در ابتدای پیروزی انقلاب در تأمین امنیت شهرهای جنوب و غرب کشور موفقیت آمیزعمل کرد.

وی اضافه کرد: سپاه یک نیروی رسالت محور است و یک نیروی نظامی نیست که بعضی توقع دارند فقط در پادگان جهت کارها نظامی در کشور آماده باش باشد، افزود: اگر بخواهد خدشه ای به ارزش های نظام و ولایت فقیه به عنوان مهم ترین دستاورد مهم نظام وارد شود سپاه موظف است که وارد میدان عمل شود.

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی، فنی و سازندگی است که در اقصی نقاط کشور و دنیا با تمام توان و قدرت ورود پید

فروزاد بیان داشت: درعرصه های سازندگی نیاز که سپاه بر اساس وظیفه ذاتی در خدمت رسانی به مردم مناطق محروم کشور کمک می کند، چون سپاه گنجینه عظیمی از نیروهای تخصصی دارد که بدون توجه به جهت گیری سیاسی دولت ها و جهت کمک به دولت در عرصه سازندگی کشور ورود پیدا می کند.

وی تأکید کرد: سپاه پاسداران با استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروهای بسیج در کنار فعالیت های عمرانی و سازندگی در مناطق محروم برنامه های فرهنگی مانند دیدار با خانواده شهدا، برگزاری بزرگداشت شهدا و مناسبت های مذهبی را در رأس کار خود دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان یادآور شد: در دولت دهم با توجه به تحریم دشمنان، در منطقه عسلویه سپاه توانست ورود پیدا کند تا از بروز خسارت به منابع و ذخایر نفتی کشور جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن های از طریق جنگ نرم فرهنگی در صدد ضربه زدن به ارزش های نظام هستند که با تأکیدات مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران در مصون سازی فرهنگ جامعه کارها خوبی انجام داده هست، متذکر شد: سپاه پاسداران نشان داد یک نیروی نظامی نیست بلکه چند کاربردی و چند وجهی است که در اهداف تعالی نظام با استفاده از ظرفیت عظیم بسیج ده ها میلیونی از طریق پایگاه های مقاومت بسیج در سطح کشور فعالیت می کند.

فروزاد با اشاره به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی و تولید واشتغال از سوی مقام معظم رهبری، ابرازداشت: در امسال جهت تحقق شعار کارآفرین با تعامل سازنده بین مسؤولان دولتی اقدام مورد نیاز را انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در کشور، اظهارداشت: انتخابات یک رکن سیاسی نظام اسلامی است که در طول دوران انقلاب بیش از 40 انتخابات با همکاری قوای انتظامی و نظامی و با همکاری مردم ولایت مدار و انقلابی باشکوه و عظمت خاص برگزار شده است است.

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست

فروزاد تصریح کرد: سپاه پاسداران نهاد خود را جهت گزینش شخص و جناح خاص هزینه نمی کند بلکه رویکرد سپاه همانند گذشته استمرار جبهه انقلاب و پیشبرد اهداف تعالی نظام است.

وی در آخر افزود: همکاری و حضور حداکثری مردم جهت استکبار جهانی مهم قلمداد شده است و مردم با هوشیاری و بصیرت، فرد اصلح را گزینش کنند که پیرو ولایت فقیه باشد تا تمام معادلات دشمن های خنثی شود.

عبارات مهم : اسلامی

سپاه پاسداران صرف یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نیروی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، علمی، فنی و سازندگی است که در اقصی نقاط کشور و دنیا با تمام توان و قدرت ورود پید

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | مقاومت بسیج | سپاه پاسداران | اقتصاد مقاومتی | اصفهان | سپاه پاسداران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog