chaffing اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج

chaffing: اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج سپاه پاسداران اقتصاد مقاومتی اصفهان سپاه پاسداران

گت بلاگز فرهنگی هنری حامی ندارم ، مجموعه‌داری کار طاقت‌فرسایی است

موانع زیادی بر سر راه مجموعه‌داران وجود دارد و فردی که عاشق این کار نباشد، نمی‌تواند در این مسیر طاقت بیاورد و بماند.

حامی ندارم ، مجموعه‌داری کار طاقت‌فرسایی است

خلیل غفاری مجموعه دار برتر کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ با بیان این امر که مجموعه داری کار طاقت فرسایی هست، اظهار داشت: موانع زیادی بر سر راه مجموعه داران وجود دارد و فردی که عاشق این کار نباشد، نمی تواند در این مسیر طاقت بیاورد و بماند.
وی افزود: به عنوان مثال من 6 میلیارد تومان هزینه کردم تا بتوانم مجموعه ای از اتومبیل های تاریخی را در یک جا جمع کنم و در معرض دید عموم قرار بدهم ولی سودی از این بابت نبرده ام.

عبارات مهم : مجموعه
مجموعه دار برتر کشور در بخش دیگری از سخنانش با بیان این امر که قصدش از مجموعه داری ساختن فرهنگ هست، گفت: هم اکنون اگرچه مسئولان میراث فرهنگی پایتخت کشور عزیزمان ایران از من حمایت می کنند ولی در شهرستان خودم که آذربایجان شرقی هست، حامی ندارم. البته اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سال های گذشته قول هایی را به من داده ولی هیچ کدام از این قول ها عملی نشده اند.

غفاری در بخش نهایی سخنانش به مشکلاتی که در مسیر اخذ مجوز موزه وجود دارند، اشاره کرد و خطاب به مسئولان گفت: حداقل اگر حمایت نمی کنید، آدم را دلسرد نکنید.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 90 درصد کارهایی که جهت بازگشایی موزه ام مورد نیاز بوده، انجام شده است است ولی نیروی انسانی کمی دارم. البته چون اکثر ماشین هایی که در موزه از آنها نگهداری می شود ارزشمند هستند، نمی توانم به هر فردی اعتماد کنم. لیکن دیده ام که در بعضی مواقع به عنوان مثال چراغ های یکی از اتومبیل ها را برداشته اند و مجبور شده است ام که جهت پیدا کردن جایگزین آن به کشورهای دیگر بروم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مجموعه | مسئولان | اتومبیل | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | مجموعه داران | مجموعه دار اتومبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog