chaffing اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج

chaffing: اسلامی انقلاب انقلابی مقاومت بسیج سپاه پاسداران اقتصاد مقاومتی اصفهان سپاه پاسداران

گت بلاگز وب‌گردی اعدام به علت تجاوز به دختران در داخل ماشین

دختر جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران سوار بر خودروی پیکان شده است بودم و قصد داشتم تا به سمت جنت‌آباد بروم که س

اعدام به علت تجاوز به دختران در داخل ماشین

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ششم اردیبشهت ماه سال 84 مأموران انتظامی هنگام گشت‌زنی در یکی از جاده‌های فرعی بزرگراه چالوس به یک دستگاه پیکان مشکوک شده است و زمانی که جهت تحقیقات زیاد به خودروی پیکان نزدیک شدند فهمیدند یک دختر جوان از سوی دو سرنشین پیکان مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار گرفته است.

در این حین دختر جوان موفق شد از دست دو سرنشین پیکان بگریزد، ولی سرنشینان پیکان موفق به فرار شدند.

اعدام به علت تجاوز به دختران در داخل ماشین

دختر جوان که از سوی دو سرنشین پیکان مورد تجاوز قرار گرفته بود در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران سوار بر خودروی پیکان شده است و قصد داشتم تا به سمت جنت‌آباد بروم که سرنشینان پراید با ترساندن و با استفاده از چاقو مرا به بزرگراه چالوس برده و به من تجاوز کردند.

پس از این اتفاق تیمی از مأموران پلیس آگاهی جهت بازداشت متهمان دست به کار شده است و دو روز بعد موفق به شناسایی و بازداشت یکی از متهمان شدند.

متهم این پرونده با اعتراف به چندین فقره تجاوز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من و همدستم ساکن اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران هستیم با خودروی پیکان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده، زنان و دختران جوان را سوار بر پیکان کرده و به آنها تجاوز می‌کردیم، یکی از دوستانم سر قربانیان را با ترساندن به پایین ماشین می‌برد، پول و اموال قربانیان را با زور از آنها می‌گرفتیم و در نهایت آنها را به سمت بزرگراه قدیم کرج و در بزرگراه چالوس برده و به آنها تجاوز می‌کردیم.

پس از اعتراف این متهم، دیگر همدست وی نیز بعد از مدتی بازداشت و به چندین فقره تجاوز به عنف اعتراف کرد.

دختر جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران سوار بر خودروی پیکان شده است بودم و قصد داشتم تا به سمت جنت‌آباد بروم که س

متهمان این پرونده در شعبه 79 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به اتهام آدم‌ربایی، تجاوز به عنف و دزدی به اعدام محکوم شدند و حکم آنها در شعبه 27 دیوان عالی کشور نیز تأیید شد.

سرانجام این دو مرد شیطان‌صفت سحرگاه چهارشنبه هفته گذشته (14 تیرماه جاری) در زندان رجایی‌شهر کرج به دار مجازات آویخته شدند و به سزای اعمال خود رسیدند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اعتراف | بازداشت | بزرگراه | تجاوز به عنف | اخبار حوادث | تجاوز جنسی | پلیس آگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog